هتل آپارتمان مشهد

مشهد مقدس پایتخت فرهنگی جهان اسلام یکی از سه شهر اصلی و مهم در گردشگری و توریستم کشورمان می باشد.سالانه تعداد بسیار زیادی مسافر این شهر را مقصر اصلی سفر خود انتخاب میکنند . وجود بارگاه منور رضوی دلیل اصلی انتخاب این شهر برای سفر می باشد.

این حجم بالای مسافر در این شهر خود باید به نحوی پذیرای مسافران شود . ار این رو هتل و هتل آپارتمان مشهد فراوانی در این شهر تاسیس شده است که میتوان با جرات گفت بیش از ۱۰۰۰ هتل آپارتمان در مشهد مقدس وجود دارد.

هتل آپارتمان مشهد بر خلاف هتل مشهد که در تمام نقاط شهر مشهد بنا شده است بیشتر در این خیابان های نزدیک حرم مطهر قرار دارد.

هتل آپارتمان یک واحد اقامتی است که بصورت اجازه ای در اختیار مسافران قرار میگرد . هتل آپارتمان شامل اتاق های که فقط تعداد دو تا شش تخت را در یک اتاق دارند میشود یا شامل واحد هایی میشود که آپارتمان های خوابدارند. تفاوت اصلی هتل و هتل آپارتمان در متراژ زمین آن است . زمین که هتل یا هتل آپارتمان در آن احداث شده است در صورتی که کمتر از ۴۰۰ متر باشد مجوز هتل آپارتمان و در صورتی که بیشتر از ۴۰۰ متر باشد مجوز هتل را در بر میگیرد.

هتل آپارتمان ها هم مثل هتل ها دارای لابی رستوران سیستم پذیرش و سایر امکاناتی که هتل ها را دارند شامل میشود.

بعضی از هتل آپارتمان ها از نظر کیفیت حتی از خیلی از هتل های ۵ ستاره هم شرایط بالاتری دارند. هتل آپارتمان ها بر خلاف هتل ها که بر اساس ستاره تقسیم بندی میشوند بر اساس درجه کیفیت تقسیم بندی می شوند.

درجه کیفیت عالی و درجه کیفیت خیلی خوب درجه کیفیت خوب و درجه کیفیت متوسط.

هتل آپارتمان های مشهد بیشتر در نقاط نزدیک حرم مطهر احداث شده اند و اکثر این هتل آپارتمان در خیابان های منتهی به حرم مطهر رضوی قرار دارند. خیابان های امام رضا خیابان شیرازی خیابان نواب صفوی و خیابان طبرسی.

هتل اپارتمان های خیابان امام رضا مشهد به دلیل سطح بالا این خیابان و منتهی شدن به ورودی ها باب الرضا و باب الجواد از اقبال بیشتری از نظر زایران و مسافران برخوردارند.

در مشهد هتل آپارتمان های در حد هتل پنج ستاره یا حتی بیشتر وجود دارد . مثلا هتل آپارتمان آرمان مشهد که در حد یک هتل پنج ستاره هست و امکاناتی لاکچری و سوپر لوکس دارد. هتل اپارتمان های لوکس دیگری هم در مشهد مقدس یافت میشود و هتل آپارتمان مشهد به دلیل قیمت مناسب شاید خیلی وقتا انتخاب بهتری نسبت به هتل مشهد برای اقامت باشد.

برای اطلاعات بیشترو منبع به سایت :  http://www.hotellux.net  مراجه نمایید و اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *